Candy RO41276DWMCRE-S

Značka: Candy
ZADARMOZADARMO
10030 candy ro41276dwmcre s 11 rokov zaruka na motor
€391,90
Skladom

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

*** PREDĹŽENÁ ZÁRUKA  

 

Pre uplatnenie 11 ročnej záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia na www.registracia-zaruka.sk

 

 

Spredu plnená práčka Candy RO41276DWMCRE-S je ideálnym nástrojom na úsporu času i financií a hlavne pomocníkom na precízne pranie vašej bielizne. Práčka je vybavená deviatimi rýchlymi programami na rôzne druhy bielizne a navyše špeciálnou funkciou Snap & Wash, ktorá vám sama odporučí ideálny prací program. O úspornú prevádzku práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S sa stará kvalitne spracovaný invertorový motor Speed-Drive. Práčka vyniká kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým ju bez problémov môžete využiť aj v menších miestnostiach. Vďaka špičkovým technológiám a mnohým praktickým funkciám je práčka s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S ideálnym pomocníkom do každej domácnosti.


Kľúčové vlastnosti práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S

 • Výber zo šestnástich rôznych pracích programov
 • Deväť rýchlych programov s dĺžkou do jednej hodiny
 • Špeciálny ergonomický dizajn práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S
 • Špeciálny program na dôkladné čistenie
 • Kvalitný invertorový motor Speed-Drive
 • Kapacita bubna práčky až 7 kg
 • Funkcia Snap & Wash práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S
 • Parná funkcia kvôli jednoduchšiemu žehleniu
 • WiFi konektivita na jednoduché ovládanie odkiaľkoľvek
 • Energetická trieda A úzkej práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S

Spredu plnená práčka Candy RO41274DWMCRE/1-S má WiFi konektivitu na ovládanie odkiaľkoľvek

Práčka s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S disponuje systémom WiFi konektivity, ktorá je určená na jednoduché zadávanie príkazov. Vďaka praktickej aplikácii Candy simply-Fi je možné s práčkou jednoducho komunikovať a opýtať sa napríklad na ideálne pracie cykly, tipy na pranie bielizne, ako prať konkrétne druhy bielizne, prípadne na čo slúži funkcia pary. Prostredníctvom mobilného telefónu môžete zadávať hlasové povely a ovládať práčku Candy RO41274DWMCRE/1-S odkiaľkoľvek. V domácom prostredí je možné využiť hlasových asistentov ako sú Google Home, alebo Amazon Alexa.

Funkcia Snap & Wash

Na zistenie ideálneho pracieho programu je úzka práčka plnená spredu Candy RO41274DWMCRE/1-S vybavená funkciou Snap & Wash. Stačí jednoducho odfotografovať bielizeň smartfónom a funkcia sama zvolí, ktorý program je ideálne vhodný pre dané množstvo, farbu a typ bielizne. Spolu s konkrétnym programom nastaví aj rýchlosť odstreďovania a ideálnu teplotu. 

Spredu plnená práčka Candy RO41274DWMCRE/1-S využíva špeciálny dizajn

Úzka práčka s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S vyniká novým ergonomickým dizajnom. Na ľahké a rýchle vkladanie a vyberanie bielizne z bubna práčky je plniaci otvor širší a zároveň je umiestnený vyššie. Jednotlivé programy je možné navyše jednoducho voliť prostredníctvom praktického gombíka. Vďaka prehľadnému dotykovému displeju na hrane dvierok a textovému displeju v českom jazyku, máte k dispozícii jednoduché a intuitívne ovládanie práčky Candy RO41274DWMCRE/1-S. 

Bubon práčky Candy RO41274DWMCRE/1-S má veľkú kapacitu

Vďaka kapacite bubna až 7 kg je úzka práčka s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S ideálna aj pre väčšie domácnosti a vďaka úzkemu vyhotoveniu je vhodná na použitie v malých priestoroch. Vďaka kvalitne spracovanému invertorovému Speed Drive motoru a širokej ponuke pracích programov ušetríte čas aj financie a dosiahnete skvelé výsledky prania. 

Program na dôkladné čistenie

Úzka spredu plnená práčka Candy RO41274DWMCRE/1-S je vybavená programom „Daily hygiene“, ktorý sa postará o precízne vyčistenie vašej bielizne do hĺbky vlákien, vďaka čomu je zárukou maximálnej čistoty a hygieny. Za iba 59 minút pri 60 °C zbavíte bielizeň baktérií, vírusov i alergénov.


Parná funkcia kvôli jednoduchšiemu žehleniu

Pre jednoduchšie žehlenie, odstránenie pachov a dezinfekciu bielizne je k dispozícii praktická parná funkcia úzkej práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S. Para uvoľňuje vlákna v oblečení, čo výrazne zjednodušuje jeho následné žehlenie. Niektoré materiály navyše vôbec nie je nutné po použití tejto funkcie žehliť.

Výber z deviatich rýchlych programov

 

Vďaka deviatim programom s dĺžkou do jednej hodiny je pri používaní úzkej práčky s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S zaručená výrazná úspora času. K dispozícii je napríklad rýchly úsporný Eco program, ktorý bielizeň vyperie iba za 14 minút.

Kvalitný invertorový motor

Invertorový motor Speed-Drive disponuje zvýšeným výkonom, pomocou ktorého získate až o 50 % vyššiu efektivitu prania, ako u bežných motorov. Vďaka tomu dosiahnete s práčkou Candy RO41274DWMCRE/1-S špičkové výsledky aj pri rýchlych pracích cykloch.

A pre úsporné pranie

Úzka práčka s predným plnením Candy RO41274DWMCRE/1-S patrí do energetickej triedy A. Vďaka tomu je zárukou efektívneho a úsporného prania, ktoré výrazne šetrí vaše financie i prírodu. Práčka pracuje s maximálnymi otáčkami na úrovni 1 200 ot./min. a celkovou kapacitou 7 kg bielizne.

 
 
 • Produkt bol testovaný výrobcom, preto je možné, že pri preprave dôjde k úniku vody.

Parametre a špecifikácia

 

Funkcie

Funkcie
 Inteligentný

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda
 A
Trieda účinnosti odstreďovania
 B
Doba trvania (program ECO 40-60)
 208 min (3,47 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom
 B
Vážená spotreba vody na cyklus
 41 l

Rozmery práčky

Hĺbka
 45 cm
Šírka
 60 cm
Výška
 85 cm

Vlastnosti

Plnenie
 Spredu
Typ modelu
 Samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní
 1 200 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky
 Parný program, Invertorový motor, Odložený štart, Rýchly program, Displej, Ovládanie mobilom, Detská poistka

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie
 WiFi, Bluetooth

Farba práčky

Farba
 Antracitová

Ocenenia

Ocenenia
 Nie

Funkcie a výbava

 Inteligentný

Dodatočné parametre

Kategória: Slim od 33cm do 46cm
Záruka: 11 ROKOV ZÁRUKA NA MOTOR PO REGISTRÁCII
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz