HOOVER H3TSM47TAMCE-S + 5 ROKOV ZARUKA +

Energetická trieda B
Značka: Hoover
ZADARMOZADARMO
ImgW
€398,90
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

HOOVER H3TSM47TAMCE-S

 

Zvrchu plnená práčka

HOOVER H3TSM47TAMCE-S

Hľadáte kvalitnú a pritom cenovo dostupnú práčku do vašej domácnosti? Zvrchu plnená práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S je skvelou voľbou. Ponúkne vám kombináciu rýchlych cyklov, jednoduchého použitia a inteligentného pripojenia, ktoré vám umožní ovládať práčku odkiaľkoľvek pomocou smart aplikácie Wizard. Práčka plnená zhora s rýchlosťou 1 400 otáčok za minútu pojme až 7 kg bielizne. Využiť môžete 4 pracie a ošetrujúce programy pre vašu bielizeň. Všetko si pohodlne nastavíte na prehľadnom displeji. Automatická práčka HOOVER vás prekvapí aj funkciou pomalého otvárania dverí. O vašu bezpečnosť počas používania práčky HOOVER H3TSM47TAMCE-S sa postará trojitý bezpečnostný systém.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S

Kľúčové vlastnosti automatickej práčky HOOVER H3TSM47TAMCE-S

One Touch – konektivita NFC

Práčka plnená zhora ponúka 4 ošetrujúce cykly

Kg Mode Plus

Aplikácia Wizard – rozšírené možnosti, rady a tipy

All in one hĺbkové čistenie aj pri nízkej teplote

Smart práčka s digitálnym displejom

Pomalé otváranie dvierok Slow Motion

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S s inteligentným ovládaním

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S sa dá tiež ľahko prepojiť s telefónom a ovládať ju môžete pomocou bezdotykovej technológie NFC. Aplikácia HOOVER vám potom ponúkne množstvo možností nastavenia.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S

Automatická práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S s možnosťou bezdotykového prepojenia

Automatická práčka s vrchným plnením HOOVER H3TSM47TAMCE-S je vybavená bezdotykovým prepojením prostredníctvom inteligentnej technológie NFC (nie Wi-Fi). Jednoducho si stiahnete mobilnú aplikáciu Wizard do vášho smartfónu a môžete práčku ovládať pohodlne odkiaľkoľvek. V aplikácii okrem iného nájdete mnoho užitočných rád, rozšírené funkcie, spotrebu energie a vody.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S

HOOVER ponúka smart aplikáciu Wizard

Súčasťou práčky HOOVER H3TSM47TAMCE-S je smart aplikácia Wizard, pomocou ktorej získate mnoho užitočných rád a tipov. Aplikácia ponúka dodatkové cykly a rad nových funkcií. V aplikácii môžete nastaviť odložený štart, koniec prania, možnosť spustenia kontrolného cyklu alebo si môžete dokonca viesť štatistky prania a čerpania energie. Súčasťou je aj prehľadný používateľský návod a sprievodca chybovými hláseniami.

Smart práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S disponuje 4 ošetrujúcimi cyklami a šetrí vodu a energiu

Smart práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S vám umožní vybrať si zo 4 rôznych ošetrujúcich programov. Vhod vám príde aj špeciálny program All in one, ktorý vám umožní vyprať akýkoľvek typ bielizne s akoukoľvek farbou. Najlepšie výsledky prania zaistí kvalitný motor.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S

4 špeciálne ošetrujúce pracie programy

Aby ste mali vašu bielizeň dokonale vypranú, je inteligentná práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S vybavená 4 špeciálnymi ošetrujúcimi pracími cyklami, ktoré sa šetrne a účinne postarajú o vašu bielizeň. Cyklus All in one je ideálny na rýchle pranie s vysokou úrovňou starostlivosti. Na rýchle pranie môžete využiť rýchly program s možnosťou nastavenia 14 min, 30 min alebo 44 min pri teplote 30 °C. Jemnú starostlivosť (59 min na 20 °C) využijete na kompletnú šetrnú starostlivosť o vaše jemné odevy a vlnu. Nechýba tiež program 20 °C, ktorý zníži teplotu prania na 40 °C s 60 % úsporou energie.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S

Citlivý motor pre najlepšie výsledky prania

Práčka plnená zvrchu HOOVER H3TSM47TAMCE-S zo série H-WASH 300 PRO sa pýši citlivejším motorom, ktorý vám zaistí tie najlepšie výsledky, optimalizuje dĺžku cyklu, spotreby voda a energie v závislosti od aktuálneho množstva náplne.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S

All in one inovatívny program

Zvrchu plnená práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S vám ponúkne inovatívny a rýchly program All in one, ktorý vám umožní vyprať akýkoľvek typ bielizne s akoukoľvek farbou pri plnej náplni na iba 20 °C s účinnosťou rovnakou ako pri 40 °C, avšak s 50 % úsporou . Princíp funguje na tom, že prací prípravok sa zmieša s vodou v špeciálnej komore ešte skôr, než sa dostane k bielizni. Potom je vstreknutá už zmiešaná zmes do bubna, vďaka čomu preniká rýchlejšie a hlbšie do tkanín.

 
Prehľadný displej
Pomalé otváranie dverí
Bezpečnosť

Prehľadný displej pre jednoduché ovládanie

Práčka zhora plnená HOOVER H3TSM47TAMCE-S vás poteší jednoduchým a rýchlym ovládaním, ktoré zvládne naozaj každý. Všetko si pohodlne nastavíte na prehľadnom displeji. Nastaviť si môžete cyklus, otáčky, odložený štart a mnoho ďalšieho.

Práčka plnená zhora HOOVER H3TSM47TAMCE-S
 
 
  • Produkt bol testovaný výrobcom, preto je možné, že pri preprave dôjde k úniku vody.

Parametre a špecifikácia

 
Maximálne otáčky pri odstreďovaní
1 400 ot./min
Typ modelu
Samostatne stojací model
Funkcie
Inteligentný
Energetická trieda
B
Viac parametrov

Hoover, pôvodom americká značka založená pred viac ako 100 rokmi, patrí medzi európskych lídrov v starostlivosti o podlahy. V sortimente značky je celý rad klasických vreckových či bezvreckových vysávačov, valcových, ručných aj tyčových vysávačov, ale aj robotické vysávače, parné mopy a iné špeciálne produkty. Pod značkou Hoover sa na slovenskom trhu od jesene 2015 predávajú aj veľké domáce spotrebiče, a to voľne stojace a takisto aj vstavané. Všetky produkty Hoover sa vyznačujú vysokou mierou inovatívnosti, najmodernejšími technológiami a originálnym dizajnom. Značka je určená náročnejším spotrebiteľom a ponúka veľké portfólio tzv. smart výrobkov. Toto umiestnenie v prémiovom segmente zhŕňa slogan: „Born Innovative“ po slovensky „Zrodený k inovácii“.

 
Poznámka:
  • Od októbra 2020 môžu vybrané produkty prísť s dvoma energetickými štítkami v balení, nie je to chyba – v roku 2021 nás čaká tzv. preštítkovanie. K vybraným produktom tak môžete dostať nový aj starý energetický štítok.
  • Produkt bol testovaný výrobcom, preto je možné, že pri preprave dôjde k úniku vody.

» Všetky práčky plnené zhora A+++
» Všetky práčky do 7 kg bielizne
» Všetky smart parné práčky
» Všetky smart práčky plnené zhora
» Všetky štandardné parné práčky – hĺbka nad 50 cm
» Všetky parné práčky plnené zhora
» Všetky inteligentné práčky
» Všetky práčky do 6 kg bielizne, práčky na 7 – 9 kg bielizne a slim práčky
 
 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pračky s horným plnením
Záruka: 5 rokov
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz