Hyundai HC 800

Značka: Hyundai
ZADARMOZADARMO
product 4026164
€21,80
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Všetko o produkte

zastrihávač vlasov a fúzov • ostrá nerezová čepeľ • 10 stupňov nastavenia dĺžky • hlučnosť 69 dB • nástavec na odstránenie chĺpkov z nosa, uší a obočia • 45-minútová výdrž na nabitie • možnosť sieťovej aj akumulátorovej prevádzky • stojan súčasťou balenia

 
Zastřihovač vlasů Hyundai HC 800

Hyundai HC 800, čierna

Pokiaľ máte radi klasiku, potom vás zastrihávač vlasov Hyundai HC 800 po vzhľadovej stránke rozhodne uspokojí. Zastrihávač ponúka skvelú súpravu na strih vlasov, kotliet, brady, fúzov či chĺpkov v nose a ušiach alebo na holenie. Poradí si skutočne so všetkým a vy tak vďaka tomu budete mať v jednom balení hneď niekoľko pomocníkov na úpravu vášho zovňajšku.

Čo sa v ňom skrýva?

Zastrihávač vlasov Hyundai HC 800 má naozaj čo ponúknuť. Je variabilný a zastrihne na 10 rôznych dĺžok. Jeho ostrá nerezová čepeľ vás oholí veľmi hladko a rýchlo bez podráždenia pokožky či zachytávania vlasov a chĺpkov okolo čepelí. Je vhodný na suché strihanie. Výdrž sľubuje neuveriteľných 40–60 minút, záleží, aký typ nástavca zvolíte. Plné nabitie potom zaberie 8–10 h. O stave nabíjania vás informuje kontrolka. Pokiaľ sa do toho nechcete zbytočne zamotávať, je možné strihať aj bez zapojenia prístroja do siete (akumulátorová prevádzka).

Vždy ako zo škatuľky.

Zastrihnúť vlasy, chĺpky, oholiť

Fantázii sa so zastrihávačom vlasov Hyundai HC 800 medze nekladú. Voliť môžete medzi malým nástavcom (šírka 25 mm) alebo veľkým (šírka 35 mm), alebo využiť nástavec na zastrihávanie chĺpkov v nose a v ušiach. Posledný typ nástavca je na holenie. Je možné naň ešte použiť nástavce hrebeňové s rôznymi rozmermi – veľký (10,5–16,5 mm) a malý (3–6 mm). Údržba prístroja je ľahká – stačí navlhčiť handričku a utrieť ňou spotrebič. Zastrihávač vlasov Hyundai HC 800 je ľahký (0,3 kg), padne do ruky ako uliaty a účesy či každodenná údržba sa bude robiť jedna radosť. Hlučnosť spotrebiča je 69 dB (A). V balení nájdete ešte podstavec na ukladanie zastrihávača, nabíjací kábel, štetec, olej na premazanie čepelí a hrebeň.

Zastřihovač vlasů Hyundai HC 800
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz