Mora VMT 125 X

Značka: Mora
ZADARMOZADARMO
Mora VMT 125 X
€146
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Mora VMT 125 X nerezovom prevedení, mechanickým ovládaním s 5 výkonovými stupňami. V nerezovom vnútrajšku rúry s objemom 20 l je umiestnený otočný tanier s priemerom 245 mm. Neustále otáčanie otočného taniera umožňuje mikrovlnám efektívne a rovnomerne ohrievať jedlo bez akýchkoľvek studených miest.

Jednoduché ovládanie

Ak nemáte v obľube komplikované domácespotrebiče, potom je vstavaná mikrovlnná rúra Mora VMT 125 X vhodná práve pre Vás. Disponuje mechanickým ovládaním, pomocou ktorého si nastavíte všetko potrebné pre prípravu vášho jedla, ako napríklad výkon či dobu ohrevu. Ovládanie je veľmi jednoduché, behom chvíľky si ho osvojí každý, takže sa už viac nemusíte trápiť s náročnou obsluhou.

Elegantný dizajn

Mikrovlnná rúra je vhodná pre zabudovanie do takmer každej domácnosti a je vhodná aj do menších kuchýň. Taktiež je navrhnutá v klasickom nerezovom prevedení, ktoré je jednoduché na údržbu, a práve vďaka tomuto nerezovému prevedeniu dodá vašej kuchyni ten správny šmrnc. 

Vlastnosti

Mechanické ovládanie s 5 výkonovými stupňami poteší svojou jednoduchosťou. V nerezovom vnútrajšku rúry s objemom 20 l je umiestnený otočný tanier s priemerom 245 mm. Neustále otáčanie otočného taniera umožňuje mikrovlnám efektívne a rovnomerne ohrievať jedlo, ktoré pripravujete, bez akýchkoľvek studených miest. Mikorvlnný výkon je 800 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania mechanické
Gril Nie
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba nerez
Šírka 59.5 cm
Šírka pre zabudovanie 56 cm
Výška 38.8 cm
Hĺbka 34 cm
Hmotnosť 15 Kg
Hĺbka pre zabudovanie 36 cm
Výška pre zabudovanie 38 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka Mora
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Funkcie

Počet programov 8
Gril Nie
Integrované hodiny Nie
Otočný tanier Áno

Dizajn

Typ ovládania mechanické
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz