Mora VT 111 CX vstavaná rúra + 6 kg múky Babičkina voľba

Značka: Mora
ZADARMOZADARMO
9217 mora vt 111 cx vstavana rura
€208,80
Skladom

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Pri kúpe akejkoľvek vstavanej rúry zo sortimentu značky MORA získate ako darček 6 kg múky na pečenie zadarmo.

Zaregistrujte sa na stránkach www.mora.sk/akcia-rúry.

vstavaná rúra • energetická trieda A • objem 84 l • klasická rúra • ECO clean čistenie • funkcia EcoClean – ľahké ekologické čistenie pomocou pary • funkcia Pečenie na viacerých úrovniach – pečenie až piatich rôznych jedál naraz • program Pomalé pečenie – vďaka jemnému a pomalému pečeniu bude mäso vždy krehké a šťavnaté • program Pizza – chrumkavá pizza ako z kamennej pece pri 300 °C • V × Š × H: 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

 

Mora VT 111 CX

Multifunkčná rúra Mora VT 111 CX vás zaujme svojim klenutým vnútorným priestorom, inšpirovaným tradičným tvarom kamennej pece. Vstavaná rúra dosahuje rozmery 59,5 × 59,5 × 56,4 cm a spadá do energetickej triedy A. Rúra vás prekvapí predovšetkým svojim veľkorysým objemom, ktorý dosahuje 84 l. Ovládanie prebieha prostredníctvom ergonomických gombíkov, s ktorými nastavíte teplotu aj spôsob ohrevu. Vďaka vnútornému osvetleniu rúry a celoskleneným dvierkam máte pripravovaný pokrm vždy pod kontrolou.

Prepečený a chrumkavý pokrm

Nechajte vyniknúť kuchárske schopnosti so 6 programami, medzi ktorými nechýba horné a dolné pečenie, špeciálny program pizza alebo elektrický gril. Rozpätie teploty je variabilné od 50 do 300 °C. Môžete využiť tiež program na pomalé pečenie, s ktorým vyčarujete mäso, ktoré bude nielen krehké, ale aj šťavnaté. O perfektné vyčistenie vnútorného priestoru sa postará funkcia Eco Clean. Pomocou pary si poradí s odstránením aj väčších nečistôt, a to bez nutnosti použiť akýkoľvek čistiaci prostriedok. Vnútorné sklo dvierok rúry je možné jednoducho vybrať, ľahko tak vyčistíte nečistoty, ktoré sa medzi sklá dostali.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Klenutý tvar rúry inšpirovaný tradičnou pecou
  • Ponúka objem 84 litrov a výber zo 6 programov pečenia
  • Vďaka elektrickému grilu bude pokrm dokonale chrumkavý
  • Program Pizza 300 °C pripraví pizzu ako z pizzérie
  • Je vybavená funkciou Eco Clean pre ekologické čistenie parou

 

Rúra Mora sa pýši klenutým vnútorným priestorom, ktorý našiel inšpiráciu v tradičnom tvare kamennej pece.

 

Nízka spotreba energie

Hoci Mora VT 111 CX disponuje veľkým objemom 84 litrov, nezvyšuje sa pri pečení spotreba energie. Smaltovaný povrch s trojitým náterom a kvalitné zasklenie dvierok poskytuje dostatočnú izoláciu, aby teplo pri pečení zostalo vnútri rúry a nikam neunikalo.


 

Pečenie pod kontrolou

Celosklenené dvierka a vnútorné osvetlenie rúry vám umožní kontrolovať prípravu pokrmu bez toho, aby ste museli rúru otvárať, a tým vypustili teplý vzduch von.


 

 Úctyhodný objem

Rúra sa môže pochváliť extra veľkým objemom 84 litrov. Pripravíte v nej tak bez problémov nedeľný obed pre celú rodinu, upečiete veľkú morku či vianočné pečivo na niekoľkých plechoch súčasne.


 

Ekologické čistenie rúry

S programom EcoClean vyčistíte rúru bez použitia chemických prípravkov. Stačí naliať pol litra vody do pekáča, zapnúť program EcoClean a po pol hodine len zotrieť uvoľnenú mastnotu a pripálené nečistoty handričkou.


 

 Pizza ako z Talianska

Radi si pochutnáte na vláčnej pizzi s chrumkavými okrajmi? S programom Pizza si pripravíte výbornú pizzu priamo u vás doma.


 

Dokonale prepečené ako z tradičnej pece

Vždy perfektné výsledky v podobe chrumkavých a rovnomerne prepečených pokrmov dosiahnete vďaka klenutému tvaru rúry. Táto vlastnosť je na nezaplatenie napríklad pri pečení domáceho chleba.


 

Pomalé pečenie

Šťavnaté a krehké mäsko perfektne pripravíte s programom na pomalé pečenie.


 

Čistá a elegantná

Elegantné nerezové vyhotovenie rúry zaujme vylepšenou úpravou proti odtlačkom prstov.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz