Philips Viva Collection HR3740/00

Značka: PHILIPS
€29,40
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Philips Viva Collection HR3740/00, biela

Multifunkčný šľahač z obľúbenej série Viva Collection zaujme všetkých užívateľov hľadajúcich silný a kvalitný prístroj, ktorý im pomôže s prípravou krémov, ciest, šľahačky, sladkých pien a podobne. Poháňaný je veľmi efektívnym 450W elektromotorom, ktorý si poradí aj s tým najtuhším cestom. V balení dostanete dvojicu výmenných nástavcov, s ktorými budú všetky spomínané činnosti hračka. Na mysli máme dvojitú metlu na šľahanie vhodnú napríklad pre šľahanie vajec či miešanie liatych ciest a špeciálne kónické hnetacie háky, ktoré využijete pre pevné cestá určené napríklad pre koláče. Unikátne tvarovanie zaisťuje maximálne možné prevzdušnenie cesta, takže vaše pokrmy budú ľahké a príjemne nadýchané.

Jednoduché používanie

Prístroj je vybavený niekoľkými prvkami, ktoré vám uľahčia každodenné používanie. Praktická svorka kábla umožňuje po celú dobu šľahania udržiavať kábel z dosahu metiel, takže sa nemusíte báť, že by sa vám do nich zamotal, či sa akokoľvek inak plietol pri varení. Poteší aj intuitívne tlačidlo, ktoré na jedno stlačenie odpojí práve pripojený nástavec.

So mnou bude príprava každého cesta hračkou!
Philips Viva Collection HR3740/00, biela

Funkcia Turbo

Výrobca vybavil tento model užitočnou funkciou Turbo, ktorá vám umožní v prípade potreby pridať extra výkon. Nemusíte sa tak báť, že by si šľahač neporadil napríklad s hustejším cestom, či inou zdanlivo problematickou úlohou.

Philips Viva Collection HR3740/00, biela

 

Jednoduché zostavenie

Zakončenie metličiek je prevedené tak, že ich nie je možné zapojiť do tela prístroja zle. Vyfrézovaný vzor ľahko zapadne do protikusu v motorovej jednotke a máte tak istotu, že nástavec zostane pevne pripojený po celý čas šľahania.

Philips Viva Collection HR3740/00, biela

 

Päť rýchlostí

Tento šľahač zastane skutočne širokú škálu činností, ktoré ale vyžadujú rozličné otáčky. Je jasné, že šľahanie vajec nie je možné vykonávať rovnako rýchlo, ako hnetenie tvrdého cesta. Preto si môžete intuitívnym prepínačom vybrať akúkoľvek z piatich rýchlostí a nájsť tak nastavenie ideálne pre aktuálnu činnosť.

Philips Viva Collection HR3740/00, biela

 

Tlačidlo pre ľahké odpojenie metly

Rovnako ako pripojenie, aj odpojenie šľahacích metličiek či hnetacieho háku je veľmi jednoduché a nezaberie vám viac času, než je nevyhnutné. Stačí stlačiť tlačidlo a pripojený nástavec bude odpojený.

Philips Viva Collection HR3740/00, biela

 

Silný motor

Elektromotor použitý v tomto modeli operuje s príkonom 450 W, čo je hodnota viac ako dostatočná pre akúkoľvek činnosť, ktorú týmto šľahačom môžete vykonávať.

Philips Viva Collection HR3740/00, biela

 

Špeciálny tvar metly

Metla je tvarovaná tak, aby pripravovanú zmes nielen skvele premiešala, ale aj prevzdušnila. Vaše krémy tak budú dokonale jemné a ľahké, a cesto koláčov hladké a nadýchané.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné šľahače
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz