Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+ - Robotický vysávač s mopom 2v1

Tip
Značka: Xiaomi
€687
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Popis produktu

robotický vysávač s mopom • výdrž akumulátora 120 min • technológia Sweep & Mopping • stanica na samočistenie, vyprázdňovanie, sušenie a doplňovanie vody • 360° pokročilá laserová navigácia • virtuálna stena • automatické zdvíhanie podložiek mopu • S-Mopping asistent • mobilné aplikácie

 
Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela  

Natiahnite sa pohodlne na gauč a užite si chvíľku odpočinku alebo venujte čas rodine. Upratovanie za vás zariadi robotický vysávač Xiaomi Robot Vacuum X10+, ktorý vysaje prach a nečistoty a navyše aj vytrie. Vďaka radu praktických funkcií a All-in-one stanici je to maximálne samostatný pomocník, ktorého obsluha vám zaberie len minimum času a námahy. Prístroj zanechá domov žiarivo čistý a svieži bez toho, aby ste sa museli priamo dotýkať nečistôt.

Vylepšený systém upratovania Sweep & Mopping  

Tento model má sací výkon 4 000 Pa a 4 úrovne sania kobercov, z ktorých účinne odstráni nielen prach a nečistoty, ale aj vlasy. O vytieranie sa starajú dvojité rotujúce podložky s vysokou rotáciou, ktoré sú zárukou hĺbkovej údržby. Nádoba na prach má objem 350 ml. Do nádrže na vodu sa zmestí 80 ml tekutiny.  


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Špičkový výkon pre účinné vysávanie aj mopovanie
  • Elegantná stanica vysype prach, doplní vodu a umyje nadstavce
  • 3D mapovanie domácnosti a inteligentné rozpoznávanie prekážok
  • Intuitívne ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie
  • Asistent vytierania a automatické zdvihnutie mopu na koberci
  • Na jedno nabitie vydrží až 120 minút prevádzky
  • Účinná mopovacia technológia odstráni aj zaschnuté škvrny
  • Certifikát potvrdzujúci kybernetickú bezpečnosť
Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela
Vysávač a mop 2 v 1 s plne automatickou stanicou efektívne upracú celý váš domov bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať.

 

Luxusná stanica zastane tú najťažšiu prácu  

Robotický vysávač a mop Xiaomi je dodávaný so stanicou All-in-one, ktorá zastane veľa funkcií, ktoré vám ušetria prácu. Automaticky doplní vodu, za 10 sekúnd vyprázdni nádobu na nečistoty, vyčistí a osuší mop. Disponuje dvojitou cirkuláciou vzduchu a do vreca na prach sa zmestí až 2,5 litra nečistôt, teda až 60 zberných nádob z robota. Nádrž na vodu v stanici pojme 2,5 litra. Zaistí preto hneď niekoľko upratovaní, počas ktorých nebudete musieť pohnúť prstom.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela
Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

V domácnosti sa nestratí  

Navigácia S-cross AI + 3D s 360 ° pokročilým laserovým skenovaním sa zoznámi s celou domácnosťou. Zameriavanie s milimetrovou presnosťou a umelá inteligencia zaistí, že sa počas upratovania bude efektívne vyhýbať prekážkam, takže nábytok aj robot budú v úplnom bezpečí.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Umelá inteligencia rozpozná prekážky  

Precízna kamera s technológiou AI dokáže rozpoznať najrôznejšie prekážky na podlahe a zaistí úplne flexibilný pohyb robota po miestnosti – vyhne sa vetráku, papučiam aj káblom bez toho, aby potreboval pomoc.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Vytvorí 3D plánik

Laserová navigácia s 360 ° skenovaním počas chvíľky zmapuje okolitý interiér a naplánuje presnú trasu upratovania pre každú miestnosť. 3D mapu môžete vygenerovať v mobilnej aplikácii stlačením jediného tlačidla.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Pohodlná obsluha z gauča  

Predstavte si, že vám pre úspešné upratovanie stačí stlačiť jediné tlačidlo. K dispozícii totiž budete mať mobilnú aplikáciu, v ktorej si môžete nastaviť napríklad upratovanie len v určitej miestnosti, zónové čistenie alebo sledovať priebeh upratovania, keď nie ste doma. Ďalej je v nej 3D mapa aj mapy viacposchodových budov. Môžete použiť aj praktický virtuálny múr, cez ktorý robot neprejde.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Inteligentné doplňovanie vody  

Asistent S-Mopping prepája stanicu s robotom a zaisťuje rovnomerné rozprestieranie vody v prípade, keď je jej v zásobníku menej.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Výkonné čistenie škvŕn  

Dvojité podložky rotujú rýchlosťou 180 otáčok za minútu. V kombinácii s 3 stupňami množstva vody a podobnom tlaku ako pri ručnom čistení tak dosahujú až 5-násobne účinnejší čistiaci výkon. Poradí si s vyliatu kávou aj zaschnutými škvrnami. Pri aktivácii funkcie single-mop mode je navyše mimoriadne tichý, takže vás nebude rušiť ani pri spánku.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Rýchlo usuší mokré nadstavce  

Stanica po skončení upratovania najprv vyčistí mopovacie nadstavce a hneď potom začne s ich sušením, ktoré trvá minimálne 2 hodiny. Vďaka horúcemu vzduchu budú dokonale suché a bez zápachu.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Koberce zostanú suché  

Pokiaľ máte doma dekoratívne koberce, nemusíte sa o ne báť. Technológia na ich detekciu totiž zaistí automatické zdvihnutie mopov do výšky 7 mm a naopak zvýši sací výkon pre hĺbkové vyčistenie prachu. Pre koberce vyššie ako 5 mm výrobca odporúča použiť funkciu, pri ktorej sa mu prístroj vyhne.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Až 2 hodiny upratovania bez prestávky  

Zariadenie má 5 200mAh batériu, ktorá na jedno nabitie vydrží až 120 minút prevádzky.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

 

Ochrana vášho súkromia  

Xiaomi Robot Vacuum X10+ má certifikát od nemeckého inštitútu TÜV Rheinland, ktorý potvrdzuje, že spĺňa štandardy pre kybernetickú bezpečnosť a ochranu súkromia. RGB kamera detekuje iba objekty a nazbierané dáta spracováva lokálne. Mapy sa ukladajú v šifrovanej forme. Súčasťou je aj MJA1 bezpečnostný čip.

Xiaomi Robot Vacuum X10+, biela

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz