Whirlpool FFL 6238 W EE

Značka: WHIRLPOOL
ZADARMOZADARMO
product 4401886
€349
Skladom

Detailné informácie

32 rokov skúseností
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Whirlpool FreshCare+ FFL 6238 W EE, biela

Voľne stojaca spredu plnená práčka Whirlpool FreshCare+ FFL 6238 W EE sa môže pochváliť zaradením do energetickej triedy D. Ponúka množstvo programov, praktické funkcie, kapacitu pre 6 kg náplne a 1 200 ot./min. Vybavená je CIM motorom, vďaka ktorému je jej prevádzka tichá. Hlučnosť nepresahuje 80 dB pri odstreďovaní. S inteligentnou technológiou 6. zmysel si práčka na základe množstva vloženej bielizne a jeho typu automaticky prispôsobí spotrebu vody, energie a dĺžku prania tak, aby bolo vždy dosiahnuté čo najlepších možných výsledkov.

Vždy vyperie skvele a pritom šetrne

Práčka má k dispozícii 14 programov. Pre šetrné pranie vlny, športového a fitness oblečenia alebo prešívaných prikrývok sú k dispozícii špeciálne programy, ktoré tkaninám poskytnú maximálnu starostlivosť. Nechýba ani program pre Farebnú bielizeň, Bavlnu, Syntetiku, Rýchly alebo Eco program. Program si vyberiete pomocou otočného ovládača. S funkciou SteamHygiene z textílií odstránite až 99 % alergénov a baktérií. Poteší vás možnosť zvoliť odložený štart alebo praktická detská poistka brániaca nechcenému prenastaveniu parametrov.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Voľne stojaca práčka v energetickej triede D a s kapacitou pre 6 kg náplne
  • Inteligentná technológia 6. zmysel zaistí tie najlepšie výsledky prania pri úspore energie
  • Technológia FreshCare+ udrží vaše oblečenie svieže až 6 hodín po dokončenom praní
  • V ponuke má 14 programov a ďalšie praktické funkcie
  • Nechýba ani odložený štart alebo detská poistka

 

Zverte svoje oblečenie spoľahlivej a funkčnej práčke, ktorá ho zbaví všetkých nečistôt aj škvŕn.

 

Technológia 6. zmysel

Inteligentná technológia 6. zmysel automaticky deteguje množstvo vloženej bielizne a na základe toho zvolí tie najlepšie parametre prania. Užite si ideálnych výsledkov prania pri optimálnej spotrebe času, vody a energie.


 

Funkcia FreshCare+

Funkcia FreshCare+ uchová vašu bielizeň sviežu a nadýchanú. Na konci pracieho cyklu sa za pomoci pary a jemných pohybov bubna bielizeň prevzdušní a počká na vás nepokrčená po dobu až 6 hodín.


 

Záruka 10 rokov na motor

Spoločnosť Whirlpool ponúka predĺženú záruku 10 rokov na motor spotrebiča. Pre získanie záruky je potreba registrovať spotrebič na stránkach výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Full od 52cm – 62cm
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz