Whirlpool FFB 8469 BV EE

ZADARMOZADARMO
FFB 8469 BV EE
€475
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Whirlpool FFB 8469 BV EE, biela

Voľne stojaca práčka Whirlpool FreshCare+ FFB 8469 BV EE má jedinú úlohu – postarať sa o vaše starosti s praním bielizne. K dispozícii má 6. ZMYSEL, vďaka ktorému práčka sama určí najvhodnejšie parametre prania podľa množstva a typu bielizne. Dočkáte sa perfektne čistej bielizne a zároveň ušetríte veľa času, energie a vody. Práčka Whirlpool sa zároveň pýši aj najvyššou energetickou triedou A. Jej invertorový motor sa postará o vysoký výkon, zanedbateľná nie je ani jeho tichá prevádzka.

Využite silu pary

Vďaka parnej technológii FreshCare+ nemusíte vybrať vypranú bielizeň ihneď po dokončení prania, práčka ju totiž bude udržiavať sviežu ďalších 6 hodín. Paru využijete aj v situácii, keď potrebujete bielizeň iba osviežiť alebo ju zbaviť všetkých vírusov a baktérií.


 

Kľúčové vlastnosti: 

  • Technológia 6. ZMYSEL sama nastaví parametre prania a zaistí tak tie najlepšie výsledky
  • Výkonný a odolný invertorový motor s nízkou hladinou hluku
  • Technológia FreshCare+ udrží bielizeň sviežu a voňavú až 6 hodín po skončení prania
  • Steam Refresh počas 20 minút osvieži vašu bielizeň, bez nutnosti prania
  • Prehľadný displej, ktorý informuje o priebehu cyklu
 S práčkou Whirlpool FreshCare+ na vás bielizeň počká svieža a voňavá až 6 hodín po dokončení prania.

 

Záruka 10 rokov na motor

Spoločnosť Whirlpool ponúka predĺženú záruku 10 rokov na motor spotrebiča. Na získanie záruky je potrebné registrovať spotrebič na stránkach výrobcu.

 

 


 

Technológia 6. ZMYSEL

Inteligentná technológia 6. ZMYSEL automaticky detekuje množstvo a typ vloženej bielizne a na základe toho zvolí tie najvhodnejšie parametre prania. Užite si ideálne výsledky prania pri optimálnej spotrebe času, vody a energie. 


 

Funkcia FreshCare+

Technológia FreshCare+ sa postará, aby vaša bielizeň zostala svieža a nadýchaná. Po ukončení pracieho cyklu sa s pomocou pary a jemných pohybov bubna bude bielizeň prevzdušňovať a počká na vás neskrčená a voňavá až 6 hodín.


  

Program Steam Refresh

Obnovte sviežosť vašich odevov bez zbytočného prania. Počas špeciálneho osviežujúceho programu Steam Refresh preniká do textilných vlákien prúd pary, ktorý účinne odstraňuje pachy, uvoľňuje tkaniny a vyhladzuje ich záhyby. Program spotrebuje menej ako dva poháre vody a trvá iba 20 minút.


 

So starostlivosťou o každú tkaninu

Práčka Whirlpool s technológiou SoftMove™ poskytne vašej bielizni maximálnu starostlivosť. Vďaka inovatívnemu invertorovému motoru je k dispozícii súprava 6 špeciálnych pohybov bubna, ktoré sú ušité na mieru rôznym druhom tkanín od najjemnejších až po tie veľmi odolné. Prispôsobením frekvencie a času trvania cyklu dosiahnete perfektné výsledky a individuálnu starostlivosť o vaše odevy aj ich farby.


 

Tichý a úsporný motor

Invertorový motor je nielen výkonný, ale aj tichší a zároveň energeticky úspornejší oproti bežnému motoru. Bezkefová technológia navyše obmedzuje žmolkovanie a plstnatenie, takže sa predĺži životnosť vášho oblečenia.


 

Cyklus Clean+

Vďaka praciemu cyklu Clean+ môžete raz a navždy zabudnúť na škvrny. Ľahko nastavíte prací program aktuálnej úrovne zašpinenia bielizne, môžete si zvoliť 3 úrovne – intenzívne, denné a rýchle.


 

Poteší vás svojím dizajnom

Whirlpool tradične dbá pri svojich produktoch nielen na funkčnosť, ale rovnaký dôraz kladie aj na ich vzhľad. Práčka FreshCare+ nie je výnimkou – čisté línie vás zaujmú na prvý pohľad a pri používaní oceníte veľký plniaci otvor aj ergonomickú, zapustenú rukoväť.


  

 

Zámok tlačidiel

Zabráňte nechceným zmenám nastavenia s funkciou zámku.

 

Keď vás tlačí čas

Rýchle pranie 30´ oceníte zakaždým, keď sa budete ponáhľať. S týmto programom bude vaša bielizeň vypraná do 30 minút.

 

 

 

Program 20 °C

Tento program je ideálny pre ľahko zašpinené bavlnené zvršky, ktoré vyperiete úsporne a zároveň šetrne k materiálu.

  

 

Odložte to

Perte vtedy, keď vám to práve vyhovujete. S odloženým štartom nastavíte začiatok cyklu na tú pravú chvíľu.

 

 

 

 

Prikrývky

Tento program sa vám bude hodiť pre všetky prešívané materiály: prikrývky, vankúše či bundy.

 

 

 

Jemná bielizeň

Program špeciálne určené pre tie najjemnejšie kúsky vášho šatníka.

 

Funkcia Stop & Add

Zabudli ste do práčky pridať svoje obľúbené tričko, ale prací cyklus už beží? Našťastie práčka Whirlpool disponuje inteligentnou funkciou Stop & Add. Jednoducho stlačte tlačidlo ŠTART/STOP a doplňte chýbajúce kúsky, a to bez ovplyvnenia výsledku prania. 

 

 


 

Skvelé riešenie pre vaše aktivity 

Vďaka špeciálnemu programu určeného pre športové oblečenie sa nemusíte obávať poškodenia funkčných kúskov a svojho obľúbeného oblečenia na šport.


 

Intenzívne plákanie bielizne

Možnosť Intenzívneho plákania bude zaujímavá najmä pre citlivé osoby s jemnou pokožkou. Táto funkcia zvyšuje účinnosť plákania tak, aby bolo zaručené čo najefektívnejšie odstránenie zvyškov pracieho prostriedku.


 

Vlnené oblečenie ošetrené ako v bavlnke

Periete svoje obľúbené svetre ručne? S práčkou Whirlpool rozhodne nemusíte. Špeciálny program pre vlnu poskytne tomuto chúlostivému materiálu potrebnú starostlivosť. Účinnosť tohto programu otestovala a schválila spoločnosť Woolmark.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz