Žehlička Tefal Ultragliss Plus FV6812E0

Značka: Tefal
€59
Skladom

Detailné informácie

32 rokov skúseností
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Všetko o produkte

naparovacia žehlička • príkon 2 800 W • parný ráz 260 g/min • žehliaca plocha Durilium Airglide • funkcia vertikálnej pary

 

Tefal FV6812E0 Ultragliss Plus

Naparovacia žehlička TEFAL Ultragliss Plus bola navrhnutá pre perfektné každodenné výsledky a ponúka vysoko účinný výkon pary, rýchly sklz po látke a dlhodobý výkon.

Mocná sila pary

Vďaka kombinácii výkonu pary s pôsobivým radom funkcií ponúka naparovacia žehlička TEFAL Ultragliss Plus jednoduché a efektívne riešenie pre perfektné výsledky každý deň. Táto žehlička disponuje príkonom 2 800 W, ktorý uľahčuje starostlivosť o oblečenie vďaka vyššiemu výkonu pary až o 25 %. Žehlička disponuje hladkou a klzkou žehliacou plochou Durilium Airglide. Tá je odolná proti poškriabaniu a má dlhšiu životnosť a ponúka 100 % aktívne otvory na paru pre jej maximálne pokrytie. Nepretržitý výstup pary až 50 g za minútu sa postará o účinnejšie žehlenie a parný ráz 260 g za minútu si poradí aj so silnejšími látkami a tými najúpornejšími záhybmi.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Parný výkon 50 g za minútu pre ľahké žehlenie
  • Parný ráz 260 g za minútu pre dokonalé výsledky
  • Príkon 2 800 W zaisťuje rýchle nahriatie
  • Žehliaca plocha Durilium Airglide pre perfektný sklz
  • Eco režim pre úsporné žehlenie
Vysoký parný výkon zaistí dokonalé výsledky vášho žehlenia.

 

Garancia opraviteľnosti 15 rokov

Značka Tefal sa zaviazala poskytovať technické náhradné diely pre takmer všetky svoje spotrebiče až 15 rokov od nákupu. K dispozícii je viac ako 6 200 autorizovaných profesionálnych servisov po celom svete.


 

Účinný parný výkon

Dokonalé výsledky zaisťuje vysoko účinná žehliaca plocha poskytujúca až o 25 % viac parného výkonu. Môžete si tak byť istí, že sa vďaka žehličke vždy zbavíte všetkých záhybov.


 

Rýchle zahriatie

Táto naparovacia žehlička predstavuje perfektné riešenie na každodenné použitie i vďaka príkonom 2 800 W zaisťujúcim rýchlu dobu zahrievania.


 

Efektívne výsledky

Nepretržitý parný výkon až 50 g za minútu zisťuje rýchle a jednoduché žehlenie s dokonalými výsledkami v priebehu chvíľky.


 

Výkonný parný ráz

Silný parný ráz až 260 g za minútu poskytuje silný výkon, ktorý si poradí so silnejšími látkami a odolnými záhybmi.


 

Maximálne pokrytie parou

Žehliaca plocha je pokrytá 100 % aktívnymi parnými otvormi pre maximálnu distribúciu pary.


 

 

Kvalitná žehliaca plocha

Nová žehliaca plocha Durilium Airglide je číslo 1 v kĺzavosti od značky Tefal. Zaisťuje vysoký výkon a široké pokrytie parou. Patentovaná technológia a vysoká odolnosť ju predurčujú k dlhodobému a efektívnemu používaniu.

 

 

 

 

Eco režim

S režimom Eco spotrebujete až o 20 % menej energie. Budete tak šetrní ako voči vašej peňaženke, tak i životnému prostrediu.

 

 

 

 

Ľahký prístup

Špička žehličky má špeciálny špicatý tvar, vďaka ktorému je žehlenie okolo gombíkov oveľa jednoduchšie.

 

 

 

 

 

Ľahké vertikálne naparovanie

Naparovanie jemných a veľkých odevov je jednoduché vďaka funkcii vertikálnej pary. Tá je ideálna na vyhladenie záhybov u oblekov a iných visiacich odevov, dokonca aj záclon.

 

 

 

 


 

Dezinfikuje vaše odevy

Žehlička spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže vyžehlí a osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Žehličky
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz