ADLER AD 4496

Značka: Adler
€150
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Zavárací automat Adler AD4496 je univerzálne zariadenie, ktoré si nájde svoje miesto nielen v profesionálnych, ale aj domácich kuchyniach. Model AD4496 sa používa na automatické varenie, ohrev pokrmov a nápojov, kávy, čaju a na zaváranie výrobkov. Zariadenie je vybavené roštom na umiestnenie pohárov na dne a funkciou plynulej regulácie teploty v rozmedzí 30 – 100 °C. Kapacita až 28 litrov znamená, že do nej môžeme vložiť veľa pohárov naraz. AD4496 je ideálny produkt pre ľudí, ktorí radi experimentujú v kuchyni a sú fanúšikmi zaváranín. Leto a jeseň sú obdobím, keď mnoho ľudí zatvára svoje obľúbené príchute do pohárov. Prečo si ich prípravu neuľahčiť?

Charakteristika a technické údaje:
Objem 28 l
Možnosť sterilizácie, ohrevu nápojov, polievok a pod.
LCD displej
Plynulá regulácia teploty 30 °C – 100 °C
Funkcia udržiavania teploty
Časovač 1–180 minút
Zabudovaný vypúšťací ventil
Mriežka na umiestnenie pohárov na dne
Pohodlné a pevné držadlá na prenášanie
Dĺžka napájacieho kábla 1,5 m
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
Odnímateľný kryt
Rozmery (DxŠxV) – 42 cm x 47,5 cm x 48,5 cm
Priemer nádoby 36 cm
Hĺbka nádoby 30,5 cm
Príkon: men. 2000 W, max. 2600 W

Letné ovocie, zelenina a jesenné poklady nás často inšpirujú k tvorbe domácich zaváranín, ktoré sú nielen lacnejšie, ale aj zdravšie. Rozhodujeme sa, čo do nich vložíme, a väčšinou vyberáme najlepšie jablká, slivky alebo hrušky, takže je to určite tradícia, ktorú sa oplatí pestovať. Obvykle je to hrniec s vodou, ktorý sa používa na samotný proces sterilizácie, teda konzerváciu výrobkov vysokou teplotou, ktorá bráni rastu mikroorganizmov a zároveň šetrí chuť jedál. Čas varenia musíte bohužiaľ sledovať, aby sa nádoby nerozbili a voda sa nevyvarila. Celý proces si však môžete uľahčiť a urýchliť investovaním do tohto multifunkčného hrnca, ktorý vám pomôže aj s prípravou ďalších jedál.

Zavárací automat Adler AD4496 je ideálny na sterilizáciu, tiež na ohrev nápojov a jedál (polievok alebo omáčok). Plynulá regulácia teploty od 30 do 100 °C, funkcia udržiavania teploty, časovač a LCD displej umožňujú rýchle a intuitívne ovládanie zariadenia. Pohľadom na displej môžete sledovať proces zahrievania zariadenia a sledovať zostávajúci čas do ukončenia zavárania. Stojan na umiestnenie pohárov na dne je spôsob, ako zabrániť ich rozbitiu. Vďaka pohodlným a pevným držadlám na prenášanie, dlhému napájaciemu káblu môžete hrniec umiestniť kdekoľvek. Kryt z nehrdzavejúcej ocele zaručuje trvanlivosť a odnímateľný kryt zaisťuje rýchle vkladanie a vyberanie výrobkov.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz