Eta Sonetic 1707 90000 + ETA Záruka na batériu až na 3 roky

Značka: Eta
€49
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Predĺžená záruka

Značka ETA svojim produktom verí. Na zubnú kefku ETA Sonetic tak poskytuje predĺženú záruku na 3 roky, ktorú získate zadarmo po registrácii TU.

Popis:

Zdravé zuby

Tú najlepšiu starostlivosť o vaše zuby poskytne zubná kefka ETA Sonetic 1707 90000 v elegantnom bielom prevedení, ktoré sa bude hodiť do každej kúpeľne. Je už dávno známe, že bežné manuálne kefky nevyčistia zuby tak precízne. Navyše táto kefka značky ETA ponúkne kompletný servis vašim zubom aj ďasnám. Zuby dokonale vyčistí a ďasná príjemne namasíruje. Má niekoľko režimov čistenia, takže sa vám prispôsobí.

Nové technológie

ETA prišla s novou technológiou čistenia ústnej dutiny. Vďaka inovatívnej sonickej technológii MOVE+ táto kefka vydá až 31 000 pohybov/min. Zuby vyčisti precízne a za čas, stanovený zubármi za dostačujúci, pre efektívne a stopercentné vyčistenie chrupu. Dentisti totiž odporúčajú čistiť zuby 2 minúty. Nemusíte mať u seba stopky, zubná kefka ETA vám všetko s radosťou spočíta. Po každých 30 sekundách dá signál a vy si tak čistenie jednoducho rozdelíte na 4 časti, každej jednej časti zubov sa budete týmto spôsobom venovať dokonale.

Ďalšia technológia microBUBBLES vyčistí medzizubné priestory. Vďaka tomuto kombu technológii vaša ústna dutina dostane ucelenú starostlivosť a vy to naozaj pocítite. V balení nájdete 3 kefky, ktoré vďaka UV sanitizéru zostanú po každom použití hygienicky čisté. UV svetlo kefky po každom použití dezinfikuje a zničí až 99,9 % baktérii.

Šetrná starostlivosť o vašu ústnu dutinu

Zubná kefka ETA Sonetic 1707 90000 dokáže byť šetrné aj k citlivým zubom. Pri čistení máte na výber z troch režimov - Intenzívny, Šetrný a Masáž pre lepšie prekrvenie ďasien. Komplexná starostlivosť o zuby a ďasná tak poskytne pocit dokonale čistých zubov, príjemné prekrvenie ďasien a vedomie, že kefky sú hygienicky ošetrené a nachystané pre ďalšie použitie.

 

Prevádzka

Kefka ETA Sonetic 1707 90000 vydrží v prevádzke neskutočne dlho. O tom, koľko má sily, vás bude informovať kontrolka. Ďalšia kontrolka napomôže zistiť, či sa kefka nabíja a či už pozbierala dosť síl. Nabíjanie prebieha indukčne (bezdrôtovo). Kefka je vodoodolný (skupina IPX7). V balení nájdete telo kefky, 3 farebne odlíšené hlavice so štetinami DuPont a nabíjací stojan s UV sanitizérom.

ETA na tento produkt navyše poskytuje predĺženú záruku 3 roky na akumulátor. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Technické parametre:

Nezaradené:
Technológia čistenia: sonická
Určenie: pre dospelých
Zdroj energie: nabíjací akumulátor
Výbava, funkcia: časovač
Značka kvality dTest : nie

Rozmery produktu:
Šírka: 15 cm
Výška: 26.5 cm
Hĺbka: 7 cm
Hmotnosť: 0.52 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 22.5 cm
Výška: 23 cm
Hĺbka: 8 cm
Hmotnosť: 0.77 kg

Špecifikácie:

Sonická zubná kefka s UV Sanitizer-om
 
 * Šetrné čistenie zubov a ďasien vďaka sonickej technológii MOVE+ (až 31 000 pohybov/min.)
 * Kefka je mimo iného vhodná aj pre osoby s citlivými zubami a ďasnami náchylnými ku krvácaniu (pomáha zlepšovať a udržiavať ďasná zdravé)
 * Odstraňuje zubný povlak a čistí aj medzizubné priestory lepšie než bežné manuálne kefky - technológia microBUBBLES účinne čistí nečistoty aj medzeru medzi zubami
 * Maximálna hygiena - dezinfekcia kefiek pomocou UV Sanitizer-a ničí až 99,9% baktérií
 
 * 3 režimy čistenia: intenzívny, šetrný a masáž na lepšie prekrvenie ďasien
 * Šikovný 2 minútový časovač - na rovnomerné čistenie jednotlivých častí úst každých 30 sekúnd upozorní na prechod k ďalšej časti
 * Extrémne dlhá výdrž
 * Akumulátorová prevádzka - 3,7 V Li-ion
 * Bezdrôtová (indukčná) technológia nabíjania pre pohodlnú a bezpečnú obsluhu (vodotesný povrch)
 * Vodeodolné prevedenie kefky IPX7
 * Jednoduchá výmena nástavcov
 * Svetelná signalizácia prevádzky a nabíjania
 
  Príslušenstvo:
 * 3x hlavica kefky
 * Nabíjací stojan s UV Sanitizer-om

Dodatočné parametre

Kategória: Starostliosť o zuby
Záruka: 3 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz