GOODLINE FS1601CR stojanový ventilátor s diaľkovým ovládaním

Značka: Goodline
€25
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Objavte stojanový ventilátor GOODLINE FS 1601CR s diaľkovým ovládaním, ktorý prinesie osvieženie a pohodlie do vášho domova. S jeho špičkovými funkciami a moderným dizajnom, nechajte sa unášať vlnou chladu a pohodlia.

S automatickou horizontálnou rotáciou v uhle 90° a možnosťou vypnutia, ventilátor GOODLINE FS 1601CR rozptyľuje osviežujúci vzduch po celej miestnosti. Nastaviteľný uhol sklonu vám umožní prispôsobiť si prúdenie vzduchu presne podľa vášho želania.

Tento ventilátor ponúka aj nastaviteľnú výšku, takže si ho môžete prispôsobiť podľa potrieb vášho priestoru. Jeho predná a zadná kovová ochranná mriežka zaručuje bezpečnosť a ochranu pred nechcenými dotykmi.

Stabilná krížová základňa o rozmeroch 62x62 cm poskytuje pevný a vyvážený podstavec pre bezpečné a stabilné umiestnenie ventilátora. S protišmykovými nôžkami nemusíte mať obavy o jeho stabilitu ani na klzkých povrchoch.

Ventilátor GOODLINE FS 1601CR je vybavený ochranou proti prehriatiu, čo zaručuje bezpečnú prevádzku aj po dlhšom používaní. Jeho rozmery sú výška 121 cm a priemer mriežky 41 cm, čo zabezpečuje optimálne rozptýlenie chladného vzduchu.

S príkonom 55 W a dodávaným diaľkovým ovládačom s časovačom, môžete ľahko ovládať a nastaviť ventilátor podľa vašich požiadaviek. S jeho ľahkou hmotnosťou 2,6 kg ho môžete jednoducho presúvať a umiestniť do potrebnej miestnosti.

Ventilátor GOODLINE FS 1601CR pracuje na napätí a kmitočte 220 - 240V, ~50 Hz, čo zaisťuje spoľahlivý výkon a kompatibilitu s vašou elektrickou sústavou.

Nech sa teplejšie dni stanú príjemnejšími s výkonným a štýlovým stojanovým ventilátorom GOODLINE FS 1601CR. Objednajte si ho ešte dnes a zažite osvieženie vo vašom domove ako nikdy predtým!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz