HAIER HWD10BD14979NUGS + BENEFIT + 5 ROKOV ZARUKA +

Energetická trieda A
Značka: HAIER
€855,90
3 dni (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

5 ROKOV PLNÁ ZÁRUKA

Pre predĺženie záruky na 5 rokov je potrebná registrácia cez www.registracia-zaruka.sk

25 ROKOV ZÁRUKA NA MOTOR DIRECT MOTION HAIER

Pre získanie záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia výrobku na  www.registracia-zaruka.sk
 
I-Pro Series 7
Práčky so sušičkou Haier I-Pro Series 7 boli vytvorené hlavne preto, aby vám umožnili dosiahnuť výsledky prania na profesionálnej úrovni v pohodlí vášho domova. S rozsiahlym zoznamom funkcií, ktoré vylepšujú výkon, bol tento rad tiež navrhnutý tak, aby znižoval hluk a spotrebu energie, šetril čas a dokonca vám umožňoval doladiť dĺžku cyklov. Z týchto dôvodov odporúčame Haier I-Pro Series 7 tým, ktorí hľadajú špičkové výsledky za kratší čas bez akýchkoľvek kompromisov.
Trieda A
Táto práčka so sušičkou je pri použití samostatného pracieho cyklu bez sušenia v triede A. V súlade s novým energetickým štítkom a v porovnaní s triedou G znižuje spotrebu až o 51 %, čo šetrí energiu, peniaze a rešpektuje životné prostredie.
Plnou parou vpred pre odstránenie škvŕn!
Táto šikovná funkcia rozptyľuje paru a prací prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vášho bielizeň a vylepšuje schopnosť odstraňovanie nečistôt a škvŕn. A to nie je všetko - vďaka pare je oveľa ľahšie tiež žehlenie vášho oblečenia. V niektorých prípadoch ani žehlenie nie je nutné, máte tak veľa voľného času na veci, ktoré máte radi.
Menej času stráveného praním, viac času na veci, ktoré máte radi
Práčky so sušičkou s kapacitou 10 kg vám umožní prať viac bielizne súčasne, ušetríte tak čas, ktorý môžete tráviť vecami, ktoré máte radi. Väčším bubnom môžete znížiť množstvo pracích cyklov ročne, až o 44 praní v porovnaní so štandardnou 8 kg práčkou so sušičkou.Ušetríte tak veľa energie a vody!
Spoľahlivý, efektívny, jednoduchý - motor Direct Motion
Motory Direct Motion sú motory bez pásu, ktoré sú priamo pripojené k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie práčky so sušičkou, predlžuje jej životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody.
Certifikované výsledky pre profesionálne hygienu
Zažite profesionálnu dezinfekčnú čistotu*. Vďaka jedinečnému programu I-Refresh dosiahnete ešte väčšieho hĺbkového vyčistenie bez použitia intenzívnych pracích cyklov.
* Zdroj: Laboratóriá VDE, Nemecko-test vykonaný na programoch Bavlna + I-Refresh na Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Redukcia 99,91% Staphylococcus aureus a 99,94% Escherichia coli.
Profesionálna starostlivosť o vašu bielizeň
Funkcia I-Refresh čistí vaše oblečenie vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom. Pomocou technológie mikropáry odstraňuje pachy a znižuje pokrčenie bielizne, bez toho aby prišlo do kontaktu s vodou a saponátom.
Čistá práčka pre čisté prádlo
Praktický systém Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky so sušičkou, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale aj podporí dlhodobú životnosť práčky!
Aj tie najjemnejšie materiály zostanú dlho ako nové
Bubon týchto práčok so sušičkou ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zaistil, že aj vaše najjemnejšie textílie zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát ich vyperiete. Špeciálne vankúšiky zaručia, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu a nikdy sa nezachytí a nepoškodí.
Osvetlený bubon pre väčší prehľad
Už žiadne hľadanie stratených ponožiek – vďaka praktickému vnútornému svetlu bubna vašej chytrej práčky so sušičkou môžete bielizeň ľahko vložiť a vybrať bez toho, aby ste niečo prehliadli.
Vyššia úroveň technológie
Táto práčka so sušičkou Haier používa na váženie bielizne digitálny vnútorný váhy. Predtým než program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu podľa množstva bielizne, ktoré periete. Práčka so sušičkou vypočítava optimálne nastavenie v závislosti od hmotnosti bielizne, zaisťuje tak vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz