Horské slnko EFBE-SCHOTT GB 908C

Značka: EFBE-SCHOTT
ZADARMOZADARMO
GB 908 C
€265
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Popis produktu

Horské slnko EFBE-SCHOTT GB 908 C s 8 UV-trubicami Cosmedico slúži na zdravšie opaľovanie tváre a dekoltu a dopĺňanie vitamínu D v pohodlí domova. Prístroj produkuje UVA a UVB žiarenie v priaznivejšom pomere, než aký je pri prirodzenom slnku. V horskom slnku je intenzita UVA žiarenia, ktoré opaľuje, je oveľa vyššia a naopak škodlivé UVB žiarenie je redukované.

V porovnaní s prirodzeným slnkom je opálenie rýchlejšie a bez spálenia. Zafarbenie pokožky je porovnateľné s prirodzeným účinkom slnka. Pri používaní je potrebné zvážiť, ako reaguje vaša pokožka na slnenie a tomu prispôsobiť optimálny plán aj pri umelom opaľovaní. Nevyhnutnosťou sú takisto ochranné UV okuliare, ktoré sú dodávané spolu so zariadením.

Výhodou pri používaní horského slnka EFBE-SCHOTT GB 908 C je časovač a pamäť pre 4 používateľov. Pravidelným používaním získate krajšiu pokožku, doplníte si vitamín D a posilníte imunitu. 

Verzia horského slnka EFBE-SCHOTT GB 908C obsahuje 2 typy trubíc UVA-Colour, ktoré okrem opálenia priaznivo pôsobia na telo a zdravie. 

Modré trubice majú relaxačný účinok, majú pozitívny vplyv na krvný tlak a pulz, stimulujú vstrebávanie kyslíka a znižujú stresové napätie. Ružové trubice majú povzbudzujúci účinok, pozitívny vplyv na imunitný systém a dodávajú pozitívnu energiu.

Účinky horského slnka

  • viditeľne hnedšia pokožka

  • podpora tvorby vitamínu D

  • podpora imunity

  • účinné pri prechladnutí, nádche...
  • povzbudzujúci a relaxačný účinok

Technické parametre horského slnka

Trubice 8x UV trubica Cosmedico
Časovač 0 – 30 minút
Pamäťový záznam 4 osoby
Ochranné okuliare 2 ks
Príkon 130 W
Rozmery 26 x 34 x 18 cm
Hmotnosť 3,25 kg

 

UPOZORNENIE: Zariadenia vyžarujúce UV žiarene nesmú používať: osoby mladšie ako 18 rokov; osoby s tendenciou dostávať pehy; osoby s prirodzenými ryšavými vlasmi; osoby s atymickými zmenami sfarbenia oblastí kože; osoby s atypickými materskými znamienkami a viac ako 16 pigmentovými znamienkami – priemer 2 mm alebo väčšie; osoby trpiace úpalom; osoby s tendenciou rýchleho spálenia pri opaľovaní; osoby, ktoré trpia alebo trpeli rakovinou kože, s predispozíciou na rakovinu kože; osoby, ktorých prvostupňovým príbuzným bol diagnostikovaný melanóm; osoby, ktoré sa liečia na choroby spojené s fotosenzitivitou

Dodatočné parametre

Kategória: Horské slnká
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz