SAGE SES878BSS + 3 roky predľžená záruka po registrácii na stránke výrobcu

Značka: SAGE
ZADARMOZADARMO
11722 sage ses878bss
€688
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

+ predĺžená záruka o 12 mesiacov

 

Popis produktu

pákový kávovar • espresso, lungo, cappuccino, latte, macchiato • príkon 1 650 W • 2 l nádržka na vodu • 250 g zásobník na kávové zrná • kónický mlynček na kávu • 30 rôznych nastavení hrubosti mletia • inovovaná otočná parná tryska • elektronický systém kontroly teploty • systém nízko-tlakového predsparenia • obsah balenia: kanvička na mlieko, kovový tamper

 

SAGE SES878BSS

Ako milovník kávy nemusíte pre výbornú kávu navštevovať iba kaviarne. Môžete si dopriať svoju šálku výbornej kávy tiež v pohodlí domova alebo v kancelárii. Pákové espresso SAGE SES878BSS pre prípravu espressa, cappuccina, latte a ďalších druhov kávy, vám vytvorí lahodnú a dokonale vyváženú chuť, nech už zvolíte ktorýkoľvek druh kávového nápoja. Espresso The Barista preto dopĺňa najpredávanejší rad Barista kávovarov s integrovaným mlynčekom.

Veľký zásobník na vodu

Espreso SAGE je vybavené 250 g zásobníkom na kávové zrná a integrovaným kónickým mlynčekom, pomocou ktorého môžete voliť hrubosť a dávkovanie pre dosiahnutie šálky kávy presne podľa vašej chuti. Výhodou je tiež možnosť nastavenia času doby mletia v sekundách po 0,5 s. Informácie o priebehu mletia a extrakcie sa zobrazujú na LCD displeji s intuitívnym ovládaním. Prípravu kávy uľahčuje veľký 2 l vyberateľný zásobník na vodu s filtračným systémom Claris. Bez nutnosti stáleho dopĺňania môžete tak pripraviť kávu pre vašu návštevu.

Automatické aj ručné nastavenie

Množstvo extrahovanej kávy možno nastaviť automaticky aj manuálne. Stálu teplotu v priebehu celej doby extrakcie zabezpečuje elektronický systém kontroly teploty. Samozrejmosťou je možnosť nastaviť si teplotu extrahovanej kávy. K nahriatiu šálky na kávu vám poslúži plocha na nahrievanie. Praktický je odnímateľný kovový temper, ktorý možno uložiť v prístroji a nerezová kanvička na penenie mlieka so zabudovaným teplomerom. Pri potrebe čistenia sa kávovar ohlási indikáciou na displeji.

Možnosť programovania množstva kávy pre 1 a 2 šálky.

 

Systém nízko-tlakového predsparenia

Maximálne rovnomerná extrakciu kávy je dosiahnutá vďaka systému nízkotlakového predsparenia. Systém zabezpečí postupné zvyšovanie tlaku, ktorý sa rovnomerne rozprestrie po povrchu kávy vo filtri.

 

Integrovaný kónický mlynček

Espresso SAGE je vybavený integrovaným kónickým mlynčekom na kávu. O jej jemné namletie sa postarajú nerezové mlecie kamene, ktoré namelú len potrebné množstvo kávy do držiaka. Hrubosť mletia si samozrejme môžete nastaviť, k dispozícii máte až 30 rôznych nastavení hrubosti.

 

LCD displej pre jednoduché ovládanie

Kávovar disponuje prehľadným LCD displejom s intuitívnym rozhraním. Dovolí vám tak presnejšie nastaviť hrubosť mletia, teplotu extrakcie a dĺžku mletia. Proces prípravy kávy od štartu až do konca zobrazí animačná grafika.

 

 

Ohrev vody ThermoJet

Espresso je vybavené tepelným systémom ThermoJet, ktorý dokáže zohriať vodu neuveriteľne rýchlo. Už počas 3 sekúnd je kávovar pripravený na použitie, takže hektické ráno si na vás nepríde.

 

 

Inovovaná parná tryska

Páči sa vám Latte Art? Môžete si ho pripraviť sami vďaka novo inovovanej parnej tryske, ktorou je prístroj vybavený. Tryska umožňuje otočenie až o 360°.

Obrázky produktov sú iba informatívneho charakteru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz