Gorenje NRKE62XL kombinovaná chladnička

Energetická trieda E
Značka: Gorenje
€427
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

32 rokov
32 rokov skúseností
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie

Podrobný popis

Gorenje NRKE62XL, kombinovaná chladnička

chladnička s mrazničkou dole; energetická trieda E; objem chladničky 204 litrov; objem mrazničky 96 litrov; hlučnosť 38 dB; klimatická trieda N, T, SN, T; 1. AdaptTech; 2. IonAir; 3.Multiflow 360°; 4. FastFreeze; 5. CrispZone ; VxŠxH 1850x600x592 mm

Priestranná kombinovaná chladnička

Gorenje NRKE62XL je kombinovaná chladnička s mrazničkou dole, ktorá prináša skvelú kombináciu funkcií, moderného dizajnu a vysokej energetickej účinnosti. S týmto výrobkom získate vynikajúci priestor na skladovanie potravín a zároveň štýlový prvok do vašej kuchyne.

Jednou z kľúčových vlastností tohto modelu je priestornosť. S celkovou kapacitou 300 litrov, rozdelenou medzi chladiacu a mraziacu časť, vám poskytne dostatok miesta na uskladnenie všetkých potravinových zásob. Chladiaci priestor ponúka objem 204 litrov, čo je viac než dostatočné na chladenie čerstvých potravín. Mraziaca časť s objemom 96 litrov je vybavená praktickými zásuvkami pre prehľadné usporiadanie a ľahký prístup k mrazeným produktom.

Udržuje stálu čerstvosť

Tento spotrebič je vybavený pokročilými funkciami, ktoré zlepšujú užívateľský komfort a zaisťujú optimálne podmienky na uchovávanie potravín. Funkcia NoFrost Plus eliminuje tvorbu ľadu v mraziacom priestore, čo znamená, že sa nemusíte starať o odmrazovaní a čistení interiéru. Ďalšou výhodou je to, že sa potraviny k sebe neprilepia.

Sofistikovaná technológia IonAir simuluje prirodzený proces ionizácie. Záporne nabité ióny permanentne obnovujú vzduch tak, aby dochádzalo k napodobňovaniu prírodnej mikroklímy. Aby sa na každej polici udržala konštantná teplota, rozvádza vetrací systém MultiFlow 360° ionizovaný vzduch rovnomerne ventilačnými otvormi. To všetko vedie k vytvoreniu ideálneho prostredia na udržanie čerstvosti vašich potravín a odstraňovanie pachov.

Úsporná, tichá, spoľahlivá

Ďalšou výhodou tejto chladničky je jej energetická účinnosť. S energetickou triedou E spotrebuje menej energie a šetrí vaše peniaze aj životné prostredie. Vďaka modernému kompresoru je spotreba energie optimalizovaná a tým aj ekonomickejšia. Prevádzka spotrebiča bude tichšia, keď hladina hluku činí iba 38 dB. Klimatická trieda ST-N zaisťuje, že chladnička pracuje ideálne v prostredí s teplotou 10–43 °C.

Ďalším dôležitým parametrom, ktorý vám poslúži k istote pri voľbe tohto modelu je mraziaca kapacita. Dokáže zamraziť 10 kg potravín za 24 hodín. Pri neočakávanom výpadku prúdu vám vydržia potraviny mrazené až 10 hodín.

Inteligentné chladenie

S pomocou technológie AdaptTech udržuje chladnička konštantnú teplotu bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Chladnička dokáže sledovať spôsob, akým ju používate a riadi podľa toho teplotu. Bráni tým jej zvýšeniu, čím znižuje spotrebu energie a uchováva potraviny stále čerstvé.

Tešiť sa môžete na veľkú zásuvku na ovocie a zeleninu. Táto priestranná zásuvka CrispZone je navrhnutá tak, aby uchovala živiny a predĺžila čerstvosť vašich potravín. Pracuje s nízkou teplotou a automatickou reguláciou vlhkosti.

Rýchle zmrazenie

Pokiaľ potrebujete rýchle zmrazenie potom je tu od toho funkcia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri -24 °C, aby sa zachovala väčšina minerálov v potravinách. Približne po dvoch dňoch sa funkcia automaticky vypne a teplota mraziaceho priestoru sa vráti na východiskové nastavenie.

U tejto chladničky určite oceníte aj praktické prvky, medzi ktoré patrí napríklad LED osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia ako pri bežných žiarovkách, čo ušetrí až desaťkrát toľko energie.

Funkcia SlotIn umožňuje otváranie dvierok chladničky do pravého uhla, vďaka tomu môžete pohodlne vyťahovať všetky zásuvky a police. Praktický držiak na fľaše a plechovky vám ušetrí miesto.

 

Základné informácie

Skupina výrobkov
Chladnička s mrazničkou
Konštrukčný typ
Voľne stojaci
Produktová línia
ESSENTIAL LÍNIA
Trieda energetickej účinnosti
E
Trieda emisií hluku
C
Umiestnenie mraziaceho oddelenia
Dole
Farba bočnej steny
Šedá metalíza s textúrou
Farba dverí
Farba brúsenej nehrdzavejúcej ocele
Materiál dverí
Laminovaná oceľ
Otváranie dvierok
Pravé/možnosť zmeny smeru otvárania
Počet dverí
2
Typ základne
2 kolieska/2 nastaviteľné nožičky
Typ oddelenia
Čerstvé potraviny
4 hviezdičkové mraziace oddelenie
Klimatické triedy
Subtropická
Tropická
Subnormálna
Normálna

Účinnosť

Celkový objem
300 l
Objem chladiaceho priestoru
204 l
Objem mraziaceho priestoru
96 l
Zmrazovacia kapacita za 24 hodín
10 kg
Skladovací čas pri výpadku el. energie
10 h
Odhadovaná ročná spotreba energie
241.81 kWh

Ovládanie

Displej
LED displej
Ovládanie
Elektronické
Indikátor otvorených dverí
Zvukový alarm
Príliš vysoká teplota v chladiacej časti
Zvukový alarm a biele svetlo
Príliš vysoká teplota v mraziacom priestore
Bez alarmu, signálu alebo hlasovej správy
Nastaviteľná teplota mrazničky
Nie
Režim odmrazovania chladiaceho priestoru
Automatické
Režim odmrazovania mraziaceho priestoru
Automatické

Vlastnosti

IonAir s Multfilow 360˚
Áno
AdaptTech inteligentný systém riadenia
Áno
Regulátor vlhkosti
Nie
FastFreeze rýchle mrazenie
Áno
NoFrost bez-námrazový systém
NoFrost Plus
Cirkulácia vzduchu
MultiFlow 360° systém prúdenia vzduchu
Úsporný režim EcoMode
Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované s mraziacim boxom dole
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz